Moneyman schreef: ↑10 jan 2023 19:16
Nijogeth schreef: ↑10 jan 2023 19:11
Het zou toch belachelijk zijn als je als uitbater niet mag bepalen wie er in jouw tent komen.
Het zou pas belachelijk zijn als daar geen grenzen aan zijn. Dan ook maar geen Joden, zwarten, homo’ s moslims of whatever toelaten - alleen omdat de uitbater daar geen zin in heeft?
Dat is een stap te ver en wordt ook gewoon genoemd in artikel 1 van de grondwet. Met een reden, namelijk dat dat de grens overgaat.
Maar het moet prima kunnen om een cafe voor hoger opgeleiden te hebben. Als dat als doelgroep al niet meer kan, waar gaat het dan heen met de wereld? Liever zo, dan dat men je overduidelijk buiten gaat kijken, ze je aan de bar niet helpen en iedereen de hele tijd per ongeluk tegen je aanloopt.
Wat je je moet afvragen is wat voor vrienden dat meisje uit het nieuwsartikel heeft. Ze is namelijk huilend naar huis gegaan, in plaats van met haar vrienden naar een andere kroeg. Wij hebben zoiets eens meegemaakt, jongen kwam de discotheek niet in, omdat ie een petje op had. We zijn gewoon met zijn allen ergens anders heen gegaan en nooit meer terug gekomen.