Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Goede of slechte ervaringen met meubels? Geef hier jouw mening.
Emmastraat
Berichten: 1
Lid geworden op: 13 apr 2022 16:36

Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Ongelezen bericht door Emmastraat »

Bij Roobol heb ik gordijnen besteld in oktober 2021 voor mijn nieuwe appartement. Hiervoor is een aanbetaling gedaan.
Enige weken geleden ontving ik een mail waarin Roobol aangaf dat er een te lange periode bestond tussen aanschaf en uiteindelijke levering.
De levering zou logischerwijs in april of mei 2022 plaatsvinden na oplevering van het appartement.
Ik was heel verbaasd temeer ik met meerdere bedrijven in 2021 overeenkomsten heb afgesloten voor de inrichting van het appartement. Die zijn daar tot op de dag van vandaag niet op teruggekomen.
Het lijkt mij dat we hier kunnen spreken van een ondernemersrisico. Men heeft mij er ook niet op gewezen dat een dergelijke actie van hun kant zou kunnen plaatsvinden.

Jablan
Berichten: 5626
Lid geworden op: 24 jan 2005 20:49
Contacteer:

Re: Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Ongelezen bericht door Jablan »

De vraag is natuurlijk of dit mag of niet.

crazyme
Berichten: 8070
Lid geworden op: 10 jun 2005 23:34

Re: Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Ongelezen bericht door crazyme »

Roobol is cbw erkend.

Lees de voorwaarden even door en u weet of een tussentijdse prijs aanpassing mogelijk is.

https://www.roobol.com/cbw-erkend/

Heeft u dat eerst gedaan voordat u hier ging posten ?

Lady1234
Berichten: 22720
Lid geworden op: 02 nov 2017 16:04

Re: Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Ongelezen bericht door Lady1234 »

Als daar bij de koop geen afspraken over gemaakt zijn, zwart op wit, dan mag dat dus volgens hun eigen voorwaarden, artikel 5, dus niet.

Wijs ze daar op.

PeterPeters1966
Berichten: 1546
Lid geworden op: 06 jan 2021 22:51

Re: Prijsverhoging na afsluiten koopovereenkomst

Ongelezen bericht door PeterPeters1966 »

Emmastraat schreef:
13 apr 2022 16:55
Men heeft mij er ook niet op gewezen dat een dergelijke actie van hun kant zou kunnen plaatsvinden.
Staat er ook helemaal niets hierover op het opdrachtformulier?

Plaats reactie