Lokale omroepen: Programma aanbod
Re: Lokale omroepen: Programma aanbod
De gehele publieke omroep wordt "gesubsidieerd", ofwel deels betaald uit publieke middelen. Ik heb niet de indruk dat bestuurders of personeel van lokale omroepen geld achterover drukken om er zelf beter van te worden. Voor zover ik weet, is het altijd woekeren om alleen al de kosten van huisvesting en techniek te betalen.
-
- Berichten: 4416
- Lid geworden op: 26 apr 2015 10:52
Re: Lokale omroepen: Programma aanbod
Ligt aan de lokale omroep, maar als je in het weekend van 10:00 tot 22:00 uur lokale programma's uitzend waarbij je meer dan 30 minuten per uur informatief bent (dus geen non-stop muziek draait) telt dit als 12 uur. Op deze basis kun je dus veel veel uren vullen om aan de eisen te voldoen. Ook als je elke 15 of 30 minuten lokaal nieuws uitzend (mag herhaling zijn) dan voldoe je aan de eisen.liefdeisdeweg schreef: ↑05 aug 2019 17:59Wanneer je de programmering van diverse lokale omroepen bekijkt dan zie je dat ze meer muziek uitzenden dan aan ICE.
Zie https://www.cvdm.nl/wp-content/uploads/ ... diawet.pdf
Lokale omroepen zijn echter afhankelijk van vrijwilligers en subsidie, beide zijn lastig te verkrijgen en absoluut geen absurde bedragen in de meeste gevallen.