Er zijn 3 resultaten gevonden

door Buning
31 jul 2018 14:18
Forum: Medicijnen
Onderwerp: Bijwerkingen Medicijnen
Reacties: 9
Weergaves: 1249

Re: Bijwerkingen Medicijnen

Mijn armen, benen en lichaam worden ook steeds witter, maar niet door de medicatie. Bij mij heet het Vitiligo. Bij dit medicijn wordt dit niet benoemd wat huid betreft alleen Huiduitslag, jeuk, galbulten, haaruitval. Als u de huidziekte psoriasis heeft: de klachten kunnen verergeren. Als u dit merk...
door Buning
31 jul 2018 14:14
Forum: Medicijnen
Onderwerp: Bijwerkingen Medicijnen
Reacties: 9
Weergaves: 1249

Re: Bijwerkingen Medicijnen

Door de bijwerking van Lisinpril zijn mijn armen wit geworden doordat het pigment er weg is. dit hersteld zich niet meer.Nu ben ik bezig geweest met Teva de farmaceut die het middel uitgeeft voor meer informatie en wat te doen. Nu geven hun aan dat het nog niet voor was gekomen en heb alle gegevens...
door Buning
27 jul 2018 16:30
Forum: Medicijnen
Onderwerp: Bijwerkingen Medicijnen
Reacties: 9
Weergaves: 1249

Bijwerkingen Medicijnen

Door de bijwerking van Lisinpril zijn mijn armen wit geworden doordat het pigment er weg is. dit hersteld zich niet meer.Nu ben ik bezig geweest met Teva de farmaceut die het middel uitgeeft voor meer informatie en wat te doen. Nu geven hun aan dat het nog niet voor was gekomen en heb alle gegevens ...