Pagina 1 van 1

Kifid wijst klachten over Aegon Spaarbeleg KoersPlan af

Geplaatst: 03 mei 2022 15:00
door ClaimConcept
Op 3 juni 2019 een opvallend nieuwsbericht van Klachteninstituut Kifid over beleggingsverzekeringen:
3 juni 2019, Kifid schreef:Recent heeft de Geschillencommissie van Kifid uitspraak gedaan in een tweetal klachten over beleggingsverzekeringen van Sun Alliance. In deze klachten draait het om de duidelijkheid en de begrijpelijkheid van de offerte. Op basis van de offerte hebben beide consumenten voor de verzekering gekozen. Dat er in de algemene voorwaarden andere teksten staan, doet daar niets aan af. Doordat de verzekeraar meer kosten in rekening heeft gebracht dan de consumenten uit de offerte mochten begrijpen, is de verzekeraar toerekenbaar tekort geschoten, aldus de Geschillencommissie. De verzekeraar moet voor beide consumenten afzonderlijk de afkoopwaarde van de beleggingsverzekering opnieuw berekenen en het verschil aan consumenten vergoeden, zo blijkt uit de vandaag gepubliceerde uitspraken.
Geen verjaring, geen termijnoverschrijding. Wél compensatie van verborgen kosten! De volledige tekst van Financieel Klachteninstituut Kifid met de uitspraken leest u hier

Anno 2022: géén extra compensatie voor woekerpolis Aegon Spaarbeleg KoersPlan >> Uitspraak-2022-0076-Bindend

In tegenstelling tot Aegon Spaarbeleg SprintPlan, wél gewoon behandelbaar! Ondanks collectief klagen via Stichting KoersPlandewegkwijt :o

Re: Kifid wijst klachten over Aegon Spaarbeleg KoersPlan af

Geplaatst: 20 mei 2022 17:46
door J. Deltoer
Deze twee uitspraken lijken met elkaar in conflict te zijn. Is dit niet iets om voor het gerecht te brengen? Ik weet dat er goede juristen op dit forum meelezen.