Cabaretier nomineert Carglass voor de Loden Leeuw
Cabaretier Tim Kamps bracht vorige week in het radioprogramma GIEL! de Loden Leeuw weer even onder de aandacht - en deed en passant een open sollicitatie naar de baan van de man uit de Carglass-reclame.
In zijn radiocolumn steekt Kamps zijn afkeer van de Carglass-reclames niet onder stoelen of banken. De column kun je hieronder bekijken en beluisteren.Heb jij al genomineerd?
Half december reikt Radar weer de Loden Leeuw uit: de prijs voor de meest irritante tv-reclame van het jaar. Welke commercials Tim Kamps irritant vindt is inmiddels wel duidelijk. Maar welke wil jij graag genomineerd zien? Laat het ons weten via de Loden Leeuw-pagina.
Begin december maken we de tien nominaties bekend: vijf tv-commercials en vijf Bekende Nederlanders in een tv-commercial. Vanaf dan kun je weer je stem uitbrengen.
Bekijk hier de Loden Leeuw-eindstand van 2009, met onder andere de door Kamps genoemde Carglass-reclame.
© TROS Radar