CO2 Compensatie

Het klimaat is hot. Veel bedrijven springen in op de rage en je kunt tegenwoordig overal de uitstoot van CO2 compenseren. Maar is hier eigenlijk geen sprake van handel in gebakken lucht? En hoeveel geld blijft er eigenlijk aan de strijkstok hangen?

Forum reacties (21)

Discussieer mee over dit onderwerp op het Radar Forum

R
Door Radar16-11-2007
Het klimaat is hot. Veel bedrijven springen in op de rage en je kunt tegenwoordig overal de uitstoot van CO2 compenseren. Maar is hier eigenlijk geen sprake van handel in gebakken lucht? En hoeveel geld blijft er eigenlijk aan de strijkstok hangen? Kijk maandag naar de uitzending.
S
Door sbruli16-11-2007
Dit is al jaren zo, maar als je in dit land laat blijken dat het niet zo is word je mond gesnoerd. Ze plukken je kaal onder het mom van CO2, maar de natuur regelt zich zelf al eeuwen zo. Er blijft wel degelijk heel veel aan die bekende stok hangen en niemand doet er wat tegen!
SD
Door s.van der veen16-11-2007
Gebakken lucht is het zowiezo maar over de vliegmaatschappijen hoor je ze niet nou ja ,ze maken de vliegtuigmotoren natuurlijk wel een beetje beter maar ik heb me eens laten vertellen dat een zo'n start met een passagiersvliegtuig meer vervuild dan 40000 auto's in het verkeer want het bewijs laten ze achter. Kijk maar naar een mooie zomerse dag als er geen geen wolkje aan de lucht is en zo'n joekel komt over ,t'sjonge wat een prut stoot die even uit en de mensen maar denken dat het condens is ,an me hoela dat is vervuilde gebakken lucht!!!!!!!
Z
Door Zozo17-11-2007
Wat lang niet bij iedereen bekend is, maar je mag altijd! per 1 januari overstappen van de ene naar de andere zorgverzekeraar, voor de Basisverzekering geldt geen medische selectie en er zijn zorgverzekeraars (zoals bv. De Friesland) die voor de meeste aanvullende verzekeringen geen selectie hanteren. Zorg alleen dat je "oude"maatschappij op tijd (meestal schriftelijk) opgezegd is! Dus problemen met je oude maatschappij? Stap over!
Bekijk discussie