IKEA roept spiegel terug: kan van de muur vallen

Terugroepikea.jpg

Woonwinkel IKEA roept LETTAN-spiegels terug voor reparatie. Het wandbeslag, waarmee je de spiegel aan de muur kunt bevestigen, kan namelijk kapot gaan. Hierdoor kan de spiegel onverwachts van de muur vallen.

Waarom wordt het product teruggeroepen?

IKEA heeft meldingen binnengekregen dat het wandbeslag, waarmee je de spiegel aan de muur kunt hangen, kapot kan gaan. Hierdoor kan hij onverwachts van de muur vallen, wat voor gevaarlijke situaties kan zorgen. 

Om welke spiegels gaat het?

LETTAN-spiegels zijn al sinds februari 2020 in het assortiment van IKEA. De woonwinkel roept alle LETTAN-spiegels terug met datumstempel voor en inclusief 2105 (jaar-week). Ook LETTAN-spiegels met leveranciersnummer 21944 en datumstempel voor en inclusief 2325 (jaar-week) worden teruggeroepen. 

De datumstempel en het leveranciersnummer vind je op een sticker op de achterkant van de spiegel. 

Wat als je zo’n spiegel in huis hebt?

IKEA dringt er bij alle klanten met bovenstaande LETTAN-spiegel op aan deze niet meer te gebruiken. Ook kun je een gratis vervangend wandbeslag bestellen. Dit kan via de website IKEA.nl/reserveonderdelen of door contact op te nemen via 050 711 12 67. 

Het vervangende wandbeslag heeft reserve-onderdeelnummer 139298/1.