• 14-01-2017

Incentro wint eerste Loden Radioleeuw

  • 1 min. leestijd

Welk bedrijf heeft het meest irritante radiospotje van het jaar? Voor de Loden Radioleeuw 2016 zijn Kruidvat, Incentro, Pearle, Fiat en Vodafone genomineerd. Bezoekers van de Radar-website hebben de afgelopen weken massaal gestemd op Incentro.

Gerelateerd
780x439_lodenradioleeuw_02122017.jpg
Video

Geberit wint Loden Radioleeuw 2017 voor irritantste radioreclame

  • 02-12-2017
incentro-leeuw780.jpg

Incentro wint de eerste Loden Radioleeuw

  • 14-01-2017
Meer over
loden radioleeuw

Radar nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox. Schrijf je vandaag nog in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Tip de redactie

Jouw suggestie, onze brandstof! Deel je ideeën voor nieuwe consumenten onderwerpen op televisie, socials en de site van Radar.

WhatsApp

Heb jij een tip of een probleem? Voeg Radar toe aan de contacten op je telefoon en stuur ons een bericht.

Radar Panel

Deel jouw ervaring! Sluit je aan bij ons panel en maak het verschil!

Forum

Discussieer mee op ons forum! Meld je vandaag nog aan en deel je inzichten met andere leden.

Radar uitzending

Radar is het platform met de kritische kijk op consumentenzaken. Het televisieprogramma is elke maandag om 20:25 uur live te zien bij AVROTROS op NPO 2. De presentatie is in handen van Antoinette Hertsenberg en Fons Hendriks.

HomeActueelUitzendingenReactiesProgramma-informatieVeelgestelde vragen
Algemene voorwaardenPrivacy statementsCookies