Reacties bedrijven
We zijn erg blij met deze eerste plaats. PLUS besteedt veel aandacht aan de kwaliteit van haar huismerkproducten. Voor de bereiding van PLUS Vanille roomijs is verse melk en verse room gebruikt. PLUS Huismerkproducten worden uitgebreid op smaak onderzocht. Een consumentenpanel proeft de producten en beoordeeld of ze lekker genoeg zijn. Goed om te horen dat de ijsdeskundigen ook positief zijn.Albert Heijn
We vinden het erg vervelend om te horen dat ons ijs op de vierde plaats is geëindigd. We herkennen dit resultaat niet: het AH puur&eerlijk vanille roomijs is een product dat sinds 2009 in onze winkels ligt en erg populair is onder onze klanten.Hertog
Zoveel mensen, zoveel smaken. Bij Hertog houden we er rekening mee dat 'smaken nou eenmaal verschillen' en hebben we op dit moment 21 verschillende varianten. Dus als Vanille roomijs niet de favoriet van het testpanel is, dan nodigen we ze van harte uit om een van de andere smaken te proberen. Onze eenpersoonsporties bijvoorbeeld zoals Karamel Traktatie of Kersen Kadootje. Wellicht een van de nieuwe één- of tweepersoonsbekers met klassieke smaken Vanille, Chocolade of Yoghurt bosvruchten. Of wellicht een luxere smaak zoals Stroopwafelfeest, 3Chocolades, Advocaat Royal of Peren Droomijs. Voor het testpanel zit er vast een smaak bij!IJsfabriek
Wij, de IJsfabriek, nemen de kwaliteit en smaak van ons roomijs erg serieus. Ons ijs moet naar room smaken met een lichte smaak van vanille. Smaak is iets persoonlijks en is dus voor iedereen anders. Ons ijs wordt bereid uit eerlijke Hollandse zuivel en naar tevredenheid van vele consumenten die ons spontaan mailen hoe lekker ons ijs wel niet is. Wij kunnen ons dan ook niet herkennen in de testuitslag van Radar.
Wij vermoeden dat er iets gebeurd is waardoor ons ijs in kwaliteit achteruit is gegaan. Wij kunnen ook niks weerleggen omdat men geen produktiecodes heeft bewaard zodat wij geen grondig onderzoek kunnen uitvoeren. Zoals gezegd, wij zijn vol onbegrip en herkennen ons product niet in de uitslag van Radar.
Ook willen wij het panel dat de proeftest uitgevoerd heeft, uitnodigen om een nieuwe proeftest uit te voeren bij ons op de ijsfabriek.