Telfort
De telefoon gaat over, maar als er wordt opgenomen, is de lijn dood. E-mail ontvangen of lezen is onmogelijk, omdat internet het voor de zoveelste keer niet doet. Ontvangen rekeningen blijken voor iemand anders, of zijn voor niet-geleverde diensten. Het zijn bekende problemen voor klanten van Telfort.
TROS Radar krijgt veel klachten binnen over deze provider en neemt de proef op de som. Meer dan 50 consumenten doen mee aan de Telfort Belactie in een laatste poging om hun problemen binnen twee weken op te lossen. Maandag in Radar het resultaat. Komt Telfort de gedane beloftes na? Worden de problemen nou eindelijk opgelost? En lukt het de provider om binnen twee weken van boze klanten tevreden consumenten te maken?
Deel je ervaringen, stel vragen en discussieer met andere leden over dit onderwerp.
Laatste reacties
282TROS Radar krijgt veel klachten binnen over Telfort en neemt de proef op de som. Meer dan 50 consumenten doen mee aan de Telfort Belactie in een laatste poging om hun problemen binnen twee weken op te lossen. Maandag in Radar het resultaat. Komt Telfort de gedane beloftes na? Uitzending: maandag 6 april 2009 , Ned 1, 20.30 uur Herhaling: dinsdag 7 april 2009, Ned 2, 14.15 uur
Ik ben na een slechte start wel tevreden over het bellen en internetten, bij ziggo moest ik wilde ik verbinding hebben altijd alles uit het stopkontakt halen. Maar wat ik niet netjes vindt van telfort is, reclame maken voor €10.00 gratis bellen dan doe je dat en wordt er zomaar start tarief gevraagd met ingang van mei as. Iedereen zou dan ook het abonnement moeten opzeggen, ach en dan ga je naar KPN en die maakt er helemaal een potje van daar kan iedereen naar bellen om je abonnement telelonisch op te zeggen en krijg dan maar is voor elkaar dat jij dat niet geweest bent. Het is en blijft nog een rommeltje bij alle providers, xs4all berekend helemaal dure beltarieven.
Ook ik ondervindt nog steeds problemen met Telfort. Had op tijd mijn internet abonnement opgezegd maar nog steeds halen ze 19,95 van mijn rekening af. Dit gaat als zo vanaf januari. Na van de week voor de zoveelste keer gebeld te hebben zou er alweer een oplossing komen en het ticket bij hun was pas 3 weken binnen. Ik heb telfort al herhaalde mails gekregen en dal tig keer gebeld en nu hebben ze mij van de week beloofd dat het geld van de maanden binnen 3 weken overgemaakt wordt. Ben benieuwd. Groetjes Gonnie