Zuivelhoeve roept yoghurt terug vanwege stukjes rubber

terugroepactie-zuivelhoeve-yoghurt-780.jpg

Zuivelhoeve heeft in enkele emmertjes BOER’N YOGHURT Appel Kaneel een stukje rubber aangetroffen. Dit witte, zachte stukje kan gevaar opleveren als het ongemerkt wordt ingeslikt. De fabriaknt roept de betreffende productiebatch daarom terug.

Hierdoor zijn deze producten niet geschikt voor consumptie. Daarom wordt deze productiebatch teruggeroepen.

Het betreft volgens Zuivelhoeve uitsluitend:

Zuivelhoeve BOER’N YOGHURT® Appel Kaneel, emmertjes van 800 gram, THT 27/9/2018, met een tijdstip tussen 12:50 en 13:45

Niet geschikt voor consumptie

Producten uit deze batch zijn niet geschikt voor consumptie. Zuivelhoeve adviseert klanten die ze gekocht hebben om deze niet te gebruiken en contact op te nemen via telefoonnummer 088-374 9480 of e-mail: consument ( @ ) zuivelhoeve ( punt ) nl.

Zuivelhoeve laat weten dat alle betrokken verkooppunten en ook de Voedsel en Warenautoriteit op de hoogte zijn gebracht.

Bron: Zuivelhoeve