H2O mop
Best of Shopping introduceert de H2O mop Ultra. Deze stoomreiniger maakt uw huis in een mum van tijd schoon, laat uw huis fris ruiken en is makkelijk in gebruik. Dit allemaal door middel van stoom. Maar werkt het ook?
Uitgebreide test
De bekendste schoonmaakdiva’s van Nederland Marja en Liny, probeerden het stoomapparaat uit. De testen die worden uitgevoerd zijn gelijk aan de testen die in de reclame van Best of Shopping te zien zijn. De test bestaat uit de volgende onderdelen:
- Wijnvlekken uit het tapijt verwijderen
- Moddervoetstappen op een houten vloer schoonmaken
- Gordijnen ontdoen van vieze geurtjes
- Resten spaghettisaus uit de oven verwijderen
- Zeepresten uit de douche verwijderen
Resultaat
Het resultaat is niet wat de H2O mop belooft:
- Geen van de vlekken is er volledig uitgegaan
- De houten vloer en gordijnen blijven nat
- De aan- en uitschakelaar werkt niet goed
- De H2O-mop Ultra stopt alleen met stomen als u de stekker uit het stopcontact trekt
- Het waterreservoir moet opvallend vaak bijgevuld worden.
De schoonmaakdiva’s gebruiken voortaan weer hun ouderwetse dweil.
Forum reacties (46)
Discussieer mee over dit onderwerp op het Radar Forum
R
Maakt de H2O mop, het schoonmaakparadepaardje van Best of Shopping op RTL5, zijn beloftes waar?
Marja en Liny, de bekendste schoonmakers van Nederland, probeerden 'm uit.
Maandag, 20.30 uur, Ned 1
S
Ik vermoed dat dit apparaat nu niet iets is waar wij allemaal op zitten te wachten.
Hoort meer thuis in Tommyshoppen of wat voor teleshop programma dan ook. Daar is van bekend dat je te veel betaald en de apparaten niet deugen.
C
prima mop, heb hem al twee jaar geweldig ding.
J
Ook ik heb dit product al lang geleden (2 jaar?) uitgeprobeerd. Gezien en besteld via zo'n homeshopping uitzending (volgens mij TellSell). Ze laten zien dat je ook je houten vloer er mee kon doen. Kreeg er ook een heel handige en handzame stoomcleaner bij voor de kleine kiertjes zoals bv. de befaamde badkamer. Omdat ik van dweilen van mijn houten en laminaat vloeren wel graag af wilde en ook die kleine kiertjes in de badkamer wel eens écht schoon wilde krijgen, heb ik dit product aangeschaft. Die handige handzame stoomcleaner werkt voor geen meter. Mijn acties met een tandenborstel en schoonmaakmiddel geeft een beter resultaat. De H2O mop heb ik op mijn laminaat uitgeprobeerd en daar bleef een natte waas achter op de vloer. Kan je vervolgens de vloer droog gaan poetsen. Mijn houten vloer heb ik dus niet eens aangedurfd om te proberen. Leuk als daar een natte waas op blijft liggen....niet dus. Helaas dus weer aan dweilen inmiddels. Wat mij betreft niet kopen als je laminaat of hout hebt. Plavuizen heb ik dus geen ervaring mee. Groetjes, John