Hoge parkeerkosten via app - reactie gemeente Utrecht

De gemeente Utrecht heeft de volgende reactie naar Radar gestuurd naar aanleiding van de uitzending van 24 april 2017 over hoge parkeerkosten door het gebruik van een mobiele parkeerapp.
'Verzoeken tot terugbetaling van parkeergeld na betaling via een provider als Yellowbrick of Parkmobile worden door de gemeente Utrecht per geval beoordeeld. Wanneer sprake is van een technische fout in de app, verwijzen wij door naar de provider van de app aangezien die hier verantwoordelijk voor is.
Wanneer sprake is van een fout die gemaakt is door de gemeente, zoals een onterecht uitgeschreven bekeuring, zullen wij deze herstellen. Als de parkeerder zelf een fout heeft gemaakt door de app niet aan of uit te zetten, is de gebruiker zelf verantwoordelijk.'