Meldpunt voor klachten bindend studieadvies
Studenten die in de problemen komen door het bindend studieadvies (BSA) kunnen vanaf dinsdag met hun klachten terecht bij studentenvakbond LSVB.
De vakbond heeft hiervoor een speciaal meldpunt geopend, nadat het deze zomer al tientallen klachten hierover heeft ontvangen, aldus de bond. Onbereikbaar door vakantie
Onbereikbaar door vakantie
Volgens een woordvoerder van de bond komen veel studenten in de problemen, zodra zij een negatief studieadvies willen aanvechten bij de examencommissie. 'Die zijn wegens vakantie vaak onbereikbaar', zegt hij. Het nieuwe studiejaar breekt al bijna aan en deze studenten weten niet waar ze aan toe zijn, aldus de zegsman. Volgens hem blijkt dat veel studenten die bezwaar maken uiteindelijk toch door mogen.
Voor meer informatie en het indienen van een klacht kun je terecht op de website van de LSVB.
Bron: ANP