Reactie Transavia
Naar aanleiding van onze uitzending over Transavia Flex waarbij je kosteloos zou kunnen om boeken, geeft Transavia onderstaande reactie.
Naar aanleiding van de vraag over het omboeken via Flex Onbeperkt hierbij de reactie van transavia.com.
In het algemeen is het zo dat bij wijzigingen van een ticket altijd het tariefsverschil in rekening wordt gebracht. Dit geldt voor alle wijzigingen, met of zonder Flex Onbeperkt. Helaas komt het voor dat in een aantal gevallen bij het wijzingen van een ticket, het tarief dat getoond wordt op de website lager is dan het tarief dat geboden wordt tijdens het maken van een wijziging.
Dit heeft een technische oorzaak. Het systeem kan klanten die hun ticket willen wijzigen in een andere boekingsklasse plaatsen, waardoor het getoonde website tarief niet voor hun beschikbaar is. Dit is niet gekoppeld aan het Flex Onbeperkt, maar aan het wijzigen van een vlucht in het algemeen.
Wij betreuren dit zeer en werken eraan om dit opgelost te krijgen. Gelukkig blijkt dat dit voor een zeer klein percentage klanten die hun vlucht wil wijzigen, het geval is. De klanten die dit bij ons melden, restitueren wij uiteraard direct.