Ziggo
Een maand geleden deed kabelmaatschappij Ziggo de keiharde toezegging dat alle klachten die ze na een oproep van Radar kregen binnen twee a drie weken opgelost zouden zijn. Radar onderzocht of dit ook werkelijk zo is en komt tot opzienbarende conclusies.Bekijk de uitzending van 27 oktober 2008 over Ziggo.
Deel je ervaringen, stel vragen en discussieer met andere leden over dit onderwerp.
Laatste reacties
133Een maand geleden deed kabelmaatschappij Ziggo de keiharde toezegging dat alle klachten die ze na een oproep van Radar kregen binnen twee a drie weken opgelost zouden zijn. Radar onderzocht of dit ook werkelijk zo is en komt tot opzienbarende conclusies. Uitzending: maandag 24 november 2008, 20.30 uur Herhaling: woensdag 26 november 2008, 15.25 uur
ik heb een aangetekend schrijven naar de directie gedaan, over een kapotte smartcard waar ik wel 3 x 45 minuten in de wacht heb gestaan, en toen heel vervelend door het personeel ben behandeld, en wel 3x ben belogen , met de nieuwe smartcard is onderweg naar U toe, maar na 2 weken nog niks ontvangen, daarna directie aan geschreven, maar ook daar niets geen reactie op ontvangen. je wordt als 67 jarige man niet graag in de maling genomen, dat begrijpt U toch wel he ? dus voor mij is Ziggo nog steeds niet goed bezig.
hallo, Ik las dat er een nieuwe uitzending op 24 nov was. Voor mij reden om mijn problemen op te sommen met ziggo : - stippellijn linksboven op het scherm bij tv-uitzendingen van film 1 en sport1. Meer dan 2 maanden mee bezig om dit opgelost te krijgen. Zelf naar de dealer geweest om de decoder en hdmi-kabel uit te testen. Bij de dealer, in een ander dorp, geen problemen met de stippellijn. Het probleem ligt nu bij de technische dienst, die mij 1 keer heeft proberen te bellen op mijn mobiel. Helaas was ik niet in de buurt van de telefoon. - mijn digitale decoder is kapot. Ik wacht al een aantal weken op een andere decoder. Vorig probleem betrof mijn hd-decoder. - al maanden ontvang ik mijn tv-gids niet. Een paar weken over gebeld. Het probleem is dat ZIGGO en andere bedrijven producten "gewoon" dumpen op de markt . Het personeel van ZIGGO mag ik dan maar uitzoeken hoe ze het moeten doen. Dat hier kinderziektes bij zijn dat is een normale zaak. Verder is het probleem dat sommige bedrijven bijna een monopoliepositie in de markt hebben. Het blijft toch handig om zoveel mogelijke producten bij 1 leverancier te hebben, al zijn die voordelen ook nauwelijks meer aanwezig.